Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

Μοιραστείτε | 

2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τετ Σεπ 22, 2010 11:24 am

Nα υπενθυμισω οτι
Για λόγους συντονισμού, μπορείτε όσοι θέλετε να στείλετε με π.μ. τα τηλέφωνα σας σε μένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 26, 2010 12:45 pm

Και εκει που ελεγα , οτι μετα την χθεσινη μπορα, θα ειμαστε στην συναντηση εγω και...........εγω ,τελικα πηγαν ολα ανελπιστα καλα.
Η συμμετοχη ηταν μεγαλυτερη απο την προηγουμενη φορα και αν κρινω απο τον καφε που κρατησε απο τις 6 μμ μεχρι τις 10.45 μμ μαλλον περασαμε καλα
Very Happy
Η συζητηση για τα κοριτσια διακοπτονταν για να κανονιστει η επομενη συναντηση.

Η παρεα απαρτιζονταν απο τους : mike(μιχαλης) , granazis (κωστας), περης (γιωργος) , stevebee06(σταυρος), ορτυκι (διονυσης), αλεξανδρος και αρεζινα { αλεξανδρε σορρυ που δεν θυμαμαι το nickname σου , ηταν απ την προσπαθεια να θυμαμαι το ονομα της αρεζινας ( η πεγκυ εκανε δουλεια παντως Wink }και απο τον LOBE(γιαννης)

Μια υπεροχη παρεα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILIBEE στις Τετ Σεπ 29, 2010 9:59 am, 3 φορές συνολικά
TEO
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 42

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 26, 2010 2:41 pm

Χαιρομαι που περασατε καλα ,την επομενη να ειμαστε καλα θα ερθω και εγω Smile
Maikpigasos
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 773

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 26, 2010 7:24 pm

Τον Γιώργο (Πέρης) τον ξέρω..τον Κώστα τον κατάλαβα ,την MILIBEE διότι η μόνη γυναίκα..επίσης την κατάλαβα τους λοιπούς όχι...

Τέτοιες συναντήσεις μαρέσουν.. ΠΟΛΥΥΥΥΥ cheers cheers cheers
dim
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 181

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 27, 2010 12:46 am

Μπράβο μπράβο και... μπράβο.. (Το είπα ε?)
Στην επόμενη και εγω. Σε αυτή σόρυ αλλα με φώναξε η μαμά φύση και ποτε δεν λεω οχι στο κάλεσμά της...
ayla
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 27, 2010 1:16 pm

Ε, τι είναι αυτό τώρα; μόνο μια φωτο και να λείπει η φωτογράφος;;;; καλέ κανένας δεν φιλοτιμήθηκε να πάρει την μηχανή στο χέρι για μια δεύτερη φωτο;;;;;

Αίμη για ανέβα εσύ να μας οργανώσεις κι εγώ να πιάσω έναν περαστικό να δώσω την μηχανή για ολοκληρωμένες .... αποδείξεις!!!

Αλλά αν κρίνω κι εγώ από τις ώρες που κράτησε ο καφές (σε καζάνι τον παραγγείλατε και δεν τελείωνε; ) πρέπει να περάσατε πολύυυυυυυυ καλά!!!!!

.... άντε και στα δικά μας οι βόρειοι!!!
flower
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 27, 2010 2:13 pm

Αμεεεεεεεεεεεε ολοι φιλοτιμηθηκαν. Μονο που η μηχανη που πηραν στο χερι ηταν η δικη μου lol! lol! lol! οποτε κινηθηκα εκ του ασφαλους Razz

Εξαλλου η λεζαντα πανω απο την φωτο λεει ..... μια υπεροχη παρεα,
γιατι να την χαλασω εγω ? lol!

Φιλεναδα η αληθεια ειναι οτι τραβηξαμε 3 φωτο και μαλιστα ανεφερα και εσενα που τις ζητησες, αλλα οι αλλες 2 βγηκαν χαλια λογω των προβολεων δεξια της φωτο.
ayla
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 28, 2010 8:50 am

Τι να κάνουμε; Θα αναμένω την επόμενη φωτογράφηση!!!
xrisfiss
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 29

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 28, 2010 9:41 am

και από ότι φαίνεται στη φωτογραφία επικράτησαν οι καπνιστές!!Smile Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω......
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 28, 2010 9:54 am

Ναι η αληθεια ειναι, οτι ειχαν την αριθμητικη υπεροχη , αλλα το παρηγορο ειναι πως ειμαστε και τρεις ακαπνοι.
Που θα παει................... θα γινουμε και παρισσοτεροι Wink
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Πεμ Σεπ 30, 2010 11:12 pm

Σ ευχαριστω αλεξανδρε. Τα μπραβο ειναι δικα σας που καταφερατε να ερθετε και ετσι περασαμε ολοι ωραια.
Ειδες? σου θυμησαμε το ονομα σου lol! της αρεζινας πολυ με ταλαιπωρησε και παλι λαθος το ειχα γραψει.
Οσο για την επομενη συναντηση ............τωρα που πηραμε μπροστα .........

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Melissologia στις Δευ Φεβ 20, 2012 2:10 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Edit αρχείο)

2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: Melissologia - Hellenic Bee Forum :: Συναντήσεις Melissologia H.B.F.-
Μετάβαση σε: