Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

Μοιραστείτε | 

2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 1575

ΔημοσίευσηΘέμα: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Παρ Σεπ 03, 2010 2:50 pm

Με αφορμη ( σιγα που δεν θα βρισκαμε αφορμη lol! ) , τον ερχομο του mike στην Αθηνα και μια και απο την περασμενη συναντηση, εχει περασει καιρος ,νομιζω οτι ειναι καταλληλη στιγμη, να ορισουμε την 2η συναντηση μας.
Τι λετε για το Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου Question

flower
flower
flower

(υ.γ οποιος δεν ερθει, θα γαργαληθει με φτερο στις πατουσες, μεχρι δακρυων απο τα γελια lol! lol! )

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILIBEE στις Πεμ Σεπ 16, 2010 8:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 619

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Παρ Σεπ 03, 2010 3:50 pm

Στο μυαλο μου εισουνα........... 23-24 ανεβαινω Αθηνα, για μια μερα ας παει και το παλιαμπελο που λενε στο χωριο μου
Αλλωστε καιρο εχουμε να τα πουμε.......Και να γνωριστουμε και με αλλους !!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes :lol: :lol:
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα

Αριθμός μηνυμάτων : 1305

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Παρ Σεπ 03, 2010 6:08 pm

φετος το εχω προγραμματισει για Αθηνα μερια μιας και εχω να ανεβω 8 χρονια cyclops cyclops
εχω κατι συγγενεις και λεω να παω.το θεμα ειναι οτι πιο νωρις απο οκτωβρη δεν γινετε με τιποτα.
ας ειναι...ισως τοτε,να τα πουμε με οσους μενουν μονιμα εκει. Sad Very Happy
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Σαβ Σεπ 04, 2010 7:30 am

Μη σε απασχολει captain δεν ειναι απαραιτητο να μεσολαβησει το ιδιο χρονικο διαστημα μεταξυ των συναντησεων .
Κανονιζουμε και την 3η συναντηση συντομα. Ασε δε που κατι μου περναει απο το μυαλο για μηνιαιες συναντησεις,
το μονο κακο ειναι που εδω στην Αθηνα κυλα ο καιρος πολυ γρηγορα και δεν ξερω αν γινετε κατι τετοιο(τρεχουμε για να προλαβουμε , ουτε και εγω ξερω τι

lol! lol! lol! )

ειδες granazis τα μεγαλα μυαλα lol!

johnnh47
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 49

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Σαβ Σεπ 04, 2010 4:35 pm

άντε συμπεθέρα ευκαιρία να γνωριστούμε
TEO
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 42

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 05, 2010 10:12 pm

Αν δεν ειμαι στο Κιλκις πολυ ευχαριστως να ειμαι και εγω στην συναντηση
MILIBEE έγραψε:
υ.γ οποιος δεν ερθει, θα γαργαληθει με φτερο στις πατουσες, μεχρι θανατου απο τα γελια
Ερωτηση για την τιμωρια, η εφαρμογη της θα ειναι στην τριτη συναντηση?? lol! lol!
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 07, 2010 12:17 pm

ΤΕΟ με προβληματισες τωρα .

Φτου να παρει και νομιζα οτι τα ειχα ολα υπο ελεγχο lol! lol! lol! lol!
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 07, 2010 12:20 pm

captain έγραψε:
ας ειναι...ισως τοτε,να τα πουμε με οσους μενουν μονιμα εκει. Sad Very Happy

captain φανταζομαι το κλαμα παει για μας που μενουμε μονιμα εδω και το γελιο γιατι δεν μενεις εσυ lol!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILIBEE στις Πεμ Σεπ 09, 2010 12:01 am, 1 φορά
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα

Αριθμός μηνυμάτων : 1305

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 07, 2010 1:26 pm

οχι lol!
θα ηθελα να γνωρισω οσους γινετε περισσοτερους,για αυτο το λεω.

απο την αλλη μου την σπαει που καθε φορα που θελω να παω καπου πρεπει να κοιταω τον καιρο
για το καραβι και να δινω κερατιατικα ενα κατοσταρικο

εδω παει κλαμα lol!
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Πεμ Σεπ 09, 2010 12:26 am

Επειδη το σημειο της προηγουμενης συναντησης ηταν ευκολα προσβασιμο για τους φιλους απο μακρια, αλλα και οσους δεν ειχαν αυτοκινητο επιλεγουμε παλι το ιδιο , ετσι

Το σημειο συναντησης το Σάββατο 25 Σεπτεμβριου στις 6 μμ θα ειναι στα
starbuks coffee ,

επι της Λ. Κηφισίας απεναντι απο το αλσος Κηφισιας ( σταθμος Κηφισιας)

Για τυχον διευκρινησεις στειλτε πμ

Ελπιζω να κανετε την εκπληξη:albino: με την συμμετοχη σας και να ανταλλαξουμε αποψεις για τα κοριτσια μας
flower
ayla
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Παρ Σεπ 10, 2010 8:52 am

Ελπίζω να έχουμε πλήρες φωτορεπορτάζ για να δούμε κάτι κι εμείς τα σκλαβάκια που θα δουλεύουμε!
περης
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 130

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Παρ Σεπ 10, 2010 2:01 pm

πάλι καφέ χωρίς τσιγάρο...
να ρίξουμε μια ψηφοφορία για κανά πιο ... μερακλίδικο μέρος;
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 619

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Σαβ Σεπ 11, 2010 11:07 pm

Ας το αφησουμε για λιγο το μερος.......στο τελος αποφασιζουμε.....
Αλλωστε ηταν και λιγο στεναχωρα την πρωτη φορα...

Shocked Shocked
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 12, 2010 12:31 am

Ας δω εγω συμμετοχες και κλεινω και το ολυμπιακο σταδιο Very Happy
Αν μαζευτουμε αρκετοι , υπαρχει και σχεδιο Β (παντα υπαρχει σχεδιο καβαντζα)
περης
Μέλος
Μέλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 12, 2010 10:11 pm

μιας και θεωρώ δεδομένη τη συμετοχή μου, τολμώ να προτείνω και σχέδιο Γ.
λοιπον, 25-26 σεπτέμβρη έχει φεστιβάλ μπλούζ ([Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] στο αιγάλεω στο μπαρουτάδικο,(υποπτο ονομα για πάρκο, δε λεω!) πολύ κοντά στον ομόνυμο σταθμό του μετρό.
πώς σας ακούγετε? αντί για καφέ... μπυρίτσες;
και εν ανάγκη την κάνουμε κι εμείς διήμερη τη συνάντηση Very Happy
LOBE
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 133

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Κυρ Σεπ 12, 2010 11:24 pm

MILIBEE έγραψε:
Ας δω εγω συμμετοχες και κλεινω και το ολυμπιακο σταδιο Very Happy
Αν μαζευτουμε αρκετοι , υπαρχει και σχεδιο Β (παντα υπαρχει σχεδιο καβαντζα :rabbit: )
Αν προκειται για Ολ.σταδιο ειμαι και εγω μεσα αρκει η μερα να ειναι καποια Τεταρτη η Πεμπτη και τα εισητηρια προσφορα της μελισσολογιας.
Ωρα να σοβαρευτω λιγο.
Η αληθεια ειναι οτι πολλους απο εσας θα ηθελα να σας γνωρισω και απο κοντα.
Πολλυ δυσκολο λογω καποιων προβληματων υγειας οικογενειακου μελους.
Παρ`ολα αυτα θα προσπαθησω να ερθω, αν ειμαι βεβαια ευπροσδεκτος.
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 13, 2010 8:23 pm

Φυσικα και εισαι ευπροσδεκτος οπως ολοι LOBE Smile
Περης το μερος επιλεχθηκε για να εξυπηρετει οσους ειναι εκτος Αθηνας , για οσους δεν εχουν αυτοκινητο και επειδη ειναι γνωστο .
Ειναι η δευτερη συναντηση και ειναι γνωριμιας ,ας συναντηθουμε εκει και μετα βλεπουμε. Μια χαρα μου φαινεται για 2ημερη , την επομενη παμε και στο φεστιβαλ μπλουζ, αν και θα προτιμουσα να ειναι τζαζ ,για να μου ταιριαζει
lol! lol!

Το σημειο συναντησης το Σάββατο 25 Σεπτεμβριου στις 6 μμ ειναι στα
starbuks coffee,

επι της Λ. Κηφισίας απεναντι απο το αλσος Κηφισιας (σταθμος Κηφισιας)

Για τυχον διευκρινησεις στειλτε πμ

Ελπιζω να κανετε την εκπληξη με την συμμετοχη σας και να ανταλλαξουμε αποψεις για τα κοριτσια μας
flower
Melissologia
Διαχείριση

Αριθμός μηνυμάτων : 655

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 20, 2010 10:45 pm

Όπως έγραψε και η MILIBEE είναι συνάντησης γνωριμίας... και θεωρώ πως πραγματοποιήτε την κατάλληλη εποχή. Είναι λοιπόν μια πολύ καλή ευκαιρία όσοι το θέλουν, να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά. Αν λοιπόν σας κάνει ο δρόμος και έχετε διάθεση τα λέμε το Σάββατο!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Melissologia στις Δευ Φεβ 20, 2012 1:44 pm, 1 φορά
περης
Μέλος
Μέλος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Δευ Σεπ 20, 2010 11:00 pm

εκεί θα είμαι βέβαια, αλλά στα έξω τραπεζάκια Wink όπως είπαμε!!!
TEO
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 42

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 21, 2010 12:19 am

Zητω συγνωμη αλλα δεν θα μπορεσω να ερθω :cry: τελικα θα βρισκομαι στο Κιλκις
MILIBEE
Honorary member
Honorary member

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 21, 2010 2:16 am

περης μην σκας, εξω και σε περιπτωση βροχης θα σου εχω και ομπρελα lol!
ΤΕΟ δεν πειραζει την επομενη φορα , που απ οτι ψυχανεμιζομαι θα ειναι κοντα
ayla
Honorary member
Honorary member

Αριθμός μηνυμάτων : 648

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 21, 2010 9:24 am

.... το ξαναλέω ... μην ξεχάσετε να βγάλετε φωτογραφίες .... εεε; ακούτε;
dim
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 181

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τρι Σεπ 21, 2010 5:23 pm

Κρίμα που δεν θα μπορέσω να έρθω. Λυπάμε πολυ γιατι θα ήθελα να σας γνωρίσω.. Είναι σάββατο και ειναι μερα για μελίσσια. Πρέπει να τα ετοιμάσω για χειμώνα. Να κατεβάσω πατωματα και τέτοια. Την επόμενη φορά ισως είμαι πιο τυχερός.. Θα είμαι κοντά σας όμως..
stevebee06
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 129

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τετ Σεπ 22, 2010 8:45 am

Αν δεν κάτσει κάτι έκτακτο, σίγουρα θα έρθω να γνωριστούμε από κοντά.
xrisfiss
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 29

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα   Τετ Σεπ 22, 2010 11:08 am

Και εγώ αν δεν μου κάτσει κάτι έκτακτο (νέος μπαμπάς γαρ) θα έρθω......μια θέση για έξω παρακαλώ....να κάνω και παρέα στους καπνίζοντες!!! Smile

2η συνάντηση φίλων & μελών στην Αθήνα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Διάφορα :: Melissologia - Hellenic Bee Forum :: Συναντήσεις Melissologia H.B.F.-
Μετάβαση σε: